uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс знову серед трійки лідерів у сфері фармацевтики та медицини рейтингу ТОП-50

2 грудня 2019 видавництво "Юридична практика" опублікувало результати щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України 2019”.

За результатами дослідження ринку юридичних послуг України по галузях практик Юридична компанія "Правовий Альянс" посіла друге місце в рейтингу юридичних компаній, які практикують медичне і фармацевтичне право, а також увійшла до "Бронзової ліги" найкращих юридичних компаній України за підсумками 2019 року.

Цього року дослідження в черговий раз позитивно оцінило експертизу Правового Альянсу в своїй профільній спеціалізації, що свідчить про нові досягнення, стабільну кількість кейсів і надання якісних послуг клієнтам з боку юристів компанії.

Рейтингове дослідження "Топ-50" ґрунтується на комплексній оцінці ключових показників діяльності юридичних фірм, включаючи як кількість, так і якісні критерії: кількість юристів, прибутковість, рівень складності судових спорів і угод, які супроводжують фірми, фінансова ефективність, а також репутаційна оцінка з боку клієнтів та колег.

808

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї