ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс візьме участь у шостому Healthcare Creative Forum 2019

14 листопада у Public Space "Klitschko” відбудеться шостий Healthcare Creative Forum 2019 - креативний check up для лідерів маркетингу в сфері охорони здоров'я України.

Цього року, партнер, адвокат ЮК «Правовий Альянс» Андрій Горбатенко, виступить головним юридичним експертом у одній із дискусій під назвою BATTLE!, де буде відбуватися аналіз кейсів-переможців фестивалю Lions Health 2019.

Цьогорічний слоган Healthcare Creative Forum - «Креатив перевірено». У менеджерів і маркетологів фармкомпаній буде можливість дізнатися про світові тренди та нові інструменти в просуванні брендів, а також одразу випробувати отриманні знання та ідеї під час практичної частини заходу.

Детальніше на сайті.

Організатор заходу - Medinform Ukraine by TWIGA Group Ukraine.
Інформаційний партнер ЮК "Правовий Альянс".

1351

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї