uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс у трійці юридичних компаній фарміндустрії за версією Ukrainian Law Firms 2019

ЮК “Правовий Альянс” увійшла до трійки найкращих юридичних компаній у області фармацевтики/медицина та охорони здоров'я, згідно з рейтингом видання “Ukrainian Law Firms 2019. А Handbook for Foreign Clients”. Цього року партнер Дмитро Алешко (регуляторика) також був відмічений серед п’ятірки провідних експертів ринку, а партнери Олексій Бежевець (корпоративне право), Ілля Костін (вирішення спорів, трудове право) та Андрій Горбатенко (конкурентне право) включені до переліку видатних фахівців згаданої практики.

Андрій Горбатенко також був оцінений рейтингом і внесений до списку ключових фахівців у сфері антимонопольного та конкурентного права, завдяки глибокій експертизі у антимонопольному законодавстві і успішному вирішенню кейсів для клієнтів із фармацевтичної галузі.

Юристи і практики Правового Альянс були рекомендовані у 7 галузях права - антимонопольне і конкурентне, корпоративне право і M&A, кримінальне право, право інтелектуальної власності, трудове право, вирішення спорів та фармацевтика/медицина & охорона здоров'я.

Спеціально для видання Дмитро Алешко розповів про тенденції на українському ринку юридичних послуг у сфері медичного права і фармацевтичного регулювання, зокрема наголосив на необхідності розглядати поточні тренди у безпосередній кореляції з економічними процесами.

"Продовження позитивних економічних тенденцій і стабільність національної валюти формують основу для подальшого розвитку галузі в умовах реалізації запланованих реформ, і є хорошим сигналом для зарубіжних і вітчизняних фармвиробників.

Кабінет Міністрів України вже більше двох років реалізовує програму реімбурсації лікарських засобів для деяких категорій пацієнтів. Міністерство охорони здоров'я забезпечує спрощену реєстрацію ліків, які раніше були зареєстровані відповідно до централізованої процедури в Європі, а також у США, Японії, Канаді. Таким чином, ми спостерігаємо посилення активності на фармацевтичному ринку, що, безумовно, вимагає відповідної юридичної підтримки.

Крім того, за останні три роки, більш активну позицію зайняв АМКУ. Учасники ринку стали свідками низки розслідувань в фармсекторі, які завершилися рекордними штрафами. Рішення про накладення більшості штрафних санкцій були оскаржені в судовому порядку, а юридичні фірми, що працюють в даній сфері, були активно залучені в ці процеси. Як-не-як, всі учасники зацікавлені в тому, щоб конкуренція була чесною, особливо на такому чутливому ринку, як фарма.

Ринок юридичних послуг у фармі залишається високо конкурентним і прогресивним. Клієнти вже кілька років практикують проведення тендерів з більшості проектів, навіть незначної складності. Як правило, фармкомпанії підписують договори про юридичний супровід відразу з декількома юридичними фірмами.

У даний час ми з великим оптимізмом дивимося на перспективу розвитку ринку юридичних послуг в нашій сфері. Процеси реформування галузі, які були запущені в 2017 році, однозначно відобразяться на збільшенні попиту на кваліфіковану юридичну допомогу. Далі вже все буде залежати від самих юридичних фірм: наскільки вони зможуть запропонувати клієнтам цікаві і необхідні продукти і сервіси", - зазначив Дмитро Алешко.

ULF - національне видання, яке щорічно надає корисну аналітику від експертів у сфері права, а також практичну інформацію про українські юридичні фірми та юристів.

1018

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї