uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс у шотлисті LMG Life Sciences Europe Awards 2021

За результатами нещодавно проведеного авторитетного дослідження LMG Life Sciences Europe Awards* Правовий Альянс був названий серед п’яти юридичних фірм у галузі Life Sciences, визнаних у категорії Національна фірма року у Чорноморському регіоні.

Дослідженням також відзначено фахову експертизу та професійні досягнення юристів Правового Альянсу, яких визнано і номіновано у категорії Юрист року в окремих галузях права:

Керуючий партнер Дмитро Алешколіцензування та співпраця

Партнер Олексій Бежевець корпоративне право;

Партнер Андрій Горбатенкоантимонопольне і конкурентне право;

Радник Віталій СавчукВисхідна зірка з фінансового та корпоративного права.

Нагорода «Юрист року» базується, насамперед, на особистому професійному внеску юристів та їх участі у важливих справах. Ця нагорода враховує адвокатську майстерність, вплив на результати та лідерство думок протягом досліджуваного періоду. В свою чергу, нагородою «Висхідна зірка» відзначають провідних юристів, які діють на рівні партнера.

У цьому рейтингу Правовий Альянс визнаний поруч із всесвітньо відомими провідними юридичними фірмами, що говорить про професійну кмітливість та унікальні проекти, над якими працювала команда юристів.


* LMG Life Sciences Awards є частиною інституційного інвестора Euromoney. Дослідження здійснює фахова команда, яка працює для таких провідних видань: Benchmark Litigation, Expert Guides, International Financial Law Review, ITR, Managing IP та The Deal. Цей підхід дозволяє поєднати глибокі знання в галузі Life Sciences, а також досвід у огляді судових справ, корпоративних фінансових операцій та питаннях інтелектуальної власності.

4064

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї