uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс серед лідерів ринку в галузі фармацевтики та охорони здоров’я у “ТОП-50 провідних юрфірм України 2020”

8 грудня 2020 видавництво "Юридична практика" опублікувало результати щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України 2020”*.

За результатами дослідження ринку юридичних послуг України по галузях практик Юридична фірма "Правовий Альянс" посіла 2-е місце в рейтингу юридичних фірм, які практикують медичне і фармацевтичне право, а також увійшла до "БРОНЗОВОЇ ЛІГИ" провідних юридичних фірм України за підсумками 2020 року.

Видання також відмітило Правовий Альянс у переліку відомих юридичних фірм у практиці інтелектуальної власності.

Серед індивідуальних визнань – на 2-му місці в ТОП-5 провідних юристів галузі фармацевтики та охорони здоров’яДмитро Алешко, керуючий партнер фірми. Відомими юристами даної галузі також названі партнери Ілля Костін та Андрій Горбатенко.

Цього року дослідження в черговий раз позитивно оцінило експертизу Андрія Горбатенка у антимонопольному та конкурентному праві.


*Рейтингове дослідження "50 провідних юрфірм України" ґрунтується на комплексній оцінці ключових показників діяльності юридичних фірм, включаючи як кількісні, так і якісні критерії: кількість юристів, прибутковість, рівень складності судових спорів і угод, які супроводжують фірми, фінансова ефективність, а також репутаційній оцінці з боку клієнтів та колег.

1121

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї