uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс провів тренінг з комунікацій з HCPs та промоції лікарських засобів

7 вересня 2018 року команда Правового Альянсу провела корпоративний тренінг "Комунікації з HCPs і промоція лікарських засобів: правила, вимоги та обмеження відповідно до чинного законодавства України". У ході заходу спікери - партнер Олексій Бежевець та юрист Наталія Абрамович - поділились практичними знаннями та порадами щодо основних особливостей промоції та реклами лікарських засобів із працівниками міжнародної фармацевтичної компанії.

Під час тренінгу учасники також обговорили законодавчі вимоги до запобігання корупції, зокрема обмеження в професійній діяльності HCPs, основні вимоги до реклами та розповсюдження інформації про лікарські засоби, а також особливості спонсорства та благодійної допомоги.

Наприкінці тренінгу спікери поділились досвідом щодо маркетингових активностей в правовому полі. Обговорили договори про надання HCPs послуг / виконання робіт, фінансування участі HCPs в заходах, обмеження при врученні особистих подарунків, брендованої продукції, інших проявах гостинності, а також нестандартні методи промоції, в тому числі, з використанням соціальних мереж та мобільних додатків.

Зв’язатись зі спікерами: партнер Олексій Бежевець, bezhevets@l-a.com.ua; юрист Наталія Абрамович abramovych@l-a.com.ua

1164

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї