ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс отримав визнання у виданні 2020 Best Lawyers in Ukraine

Результати нещодавнього дослідження The Best Lawyers™ in Ukraine були оголошені 24 травня. П'ять партнерів Юридичної компанії «Правовий Альянс» визнані серед кращих юристів України у виданні 2020 року на основі прозорої методології, що базується на комплексній експертній оцінці якості юридичних послуг.

Дане міжнародне дослідження, призначене для досягнення консенсусної думки провідних юристів про професійні здібності колег в межах однієї географічної зони, підтвердило високий фаховий рівень та глибоку експертизу партнерів Правового Альянсу у відповідних сферах юридичної практики:

Партнер Дмитро Алешко визнаний у корпоративному праві 11-й рік поспіль за професійну діяльність.

Партнер Олексій Бежевець визнаний у корпоративному праві та праві інтелектуальної власності на основі відгуків провідних юристів.

Партнер Ілля Костін визнаний у праві інтелектуальної власності, праві у сфері наук про життя і судовому процесі кілька років поспіль, що підтверджує якість надаваних юридичних послуг.

Партнер Андрій Горбатенко визнаний у конкуренційному/антимонопольному праві та праві у сфері наук про життя за спільною оцінкою колег.

Асоційований партнер Наталія Лавренова вперше визнана виданням одразу в трьох практиках - право інтелектуальної власності, право у сфері наук про життя та судовий процес.

***

The Best Lawyers™ - один із найстаріших довідників, який надає експертну оцінку в юридичній професії, визнаючи провідних юристів у більш ніж 70 країнах світу. Понад 30 років це видання надає інформацію про топових юристів за національним/регіональним принципом та окремими сферами юридичної практики, базуючись на основі їх досвіду, етики та професіоналізму. Використовуючи прозору методологію для визначення найкращих юристів, цей довідник допомагає клієнтам легше знаходити відповідну експертизу та необхідних консультантів.

3397

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї