uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс – лідер ринку у практиках медицини і фармацевтики та антимонопольного права

Опубліковано результати рейтингового дослідження ринку юридичних послуг "Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України 2019", який щорічно проводиться редакційною командою тижневика "Юридична Газета".

За результатами дослідження Правовий Альянс увійшов до числа 50 найсильніших юридичних фірм країни на основі високих показників ефективності, які прораховуються за низкою репутаційних та фінансових критеріїв.

ЮК "Правовий Альянс” увійшла у ТОП-3 юридичних фірм у практиці медичного права / фармацевтики в рамках дослідження "Лідери практик 2019", яке визначає кращих представників юридичного ринку за окремими напрямками практики. Таким чином, підтверджено унікальний досвід команди Правового Альянсу та високу репутацію серед колег.

Завдяки зусиллям команди антимонопольного та конкурентного права, зростанню цікавих кейсів на фармацевтичному ринку та поза ним антимонопольна практика Правового Альянсу відзначена серед лідерів рейтингу українських компаній у цій сфері.

2203

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї