uk
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс долучається до професійного розвитку майбутніх юристів

20 липня юридична фірма «Правовий Альянс» і Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж» окреслили план взаємодії у рамках підписаного меморандуму про співробітництво. Серед основних напрямків співпраці – реалізація спільних заходів, проєктів і програм та обмін досвідом у сфері права, зокрема у такій інноваційній та соціально важливій галузі як медицина і фармацевтика.

Здобувати знання і досвід сьогодні, будувати професійне майбутнє і долучатись до розбудови сильної правової держави надважливо для кожного студента. Розвиток фахових навичок, практичне розуміння суті професії юриста і сучасних викликів дозволить новому поколінню швидше зануритись у професію і отримувати задоволення від роботи у майбутньому.

Для Правового Альянсу це можливість не лише бути партнером для інституції, а й для усіх учасників навчального процесу, ділитися досвідом реалізації комплексних юридичних проєктів, професійними викликами та щоденною рутиною, вмінням будувати взаємовідносини з клієнтами й партнерами та роботу над клієнтськими задачами. Тож, будемо обмінюватись інформацією, долучатись до підготовки фахівців у галузі права і залучати до спільних заходів представників інших національних та міжнародних організацій.

***

Меморандум підписали директор Фінансово-правового коледжу д.ю.н., професор, Заслужений юрист України Тамара Губанова та керуючий партнер Правового Альянсу Дмитро Алешко. У спільній зустрічі також взяли участь перший заступник директора Фінансово-правового-коледжу, д.ю.н., професор Олег Губанов та доктор філософії Валерія Чернишова.808

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї