uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Позитивне вирішення справи щодо незаконної забудови у історичному центрі Києва

17 вересня 2019 року Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду задовільнив касаційну скаргу адвокатів і частково скасував рішення першої та апеляційної інстанції у справі щодо заборони будівництва торговельно-розважального центру поруч з пам'ятками архітектури - будинками на вулиці Круглоуніверситетська, 2/1, та Крутому узвозі. Інтереси громадськості представляли адвокати - Ілля Костін, партнер АО «Правовий Альянс» та Роман Титикало, партнер АБ «Титикало і партнери».

Уже відбулося безліч судових засідань і нарешті довготривала активна боротьба громади увінчалася успіхом. Суд частково задовольнив касаційні скарги від – ОСН "Будинковий комітет "Вулиця Круглоуніверситетська, 2/1", орган самоврядування співвласників, який представляє мешканців цього багатоквартирного будинку, а також ТОВ «Сервіс-М», що обслуговує будинок на вулиці Крутий узвіз.

«Ми вже декілька років захищаємо інтереси мешканців будинків, які судяться з корумпованими забудовниками. Останні отримали дозвіл на будівництво багатоповерхового торгівельного центру від Київської міської ради ще часів Черновецького. Центр мали звести на місці єдиного пожежного проїзду до будинку на Крутому узвозі, що було неприпустимо і до того ж шкодить пам'яткам архітектури, які знаходяться поруч. Я радий успішному вирішенню справи і буду слідкувати за подальних розвитком подій у Господарському суді», - зауважив Ілля Костін.

«Такі справи - це яскравий приклад хаотичної забудови територій Києва, які визнані пам'ятками культури як місцевого, так і національного значення. Я проти такого спотворення історичного центру, тому разом з Іллею Костіним доклав усіх зусиль, навіть на умовах про боно, щоб захистити місто від відвертого свавілля забудовників», - додав Роман Титикало.

Конфлікт виник навколо будинку на вулиці Круглоуніверситетська, 2/1, який є однією з небагатьох історичних будівель у центральній частині Києва, збережених після Другої світової війни та виконаних у стилі конструктивізму. Це є унікальна будівля 1933-35 років архітектора Павла Савича. До прикладу, другим таким будинком є ЦУМ.

Зв'язатись із автором: Ілля Костін, адвокат, партнер ЮК "Правовий Альянс", kostin@l-a.com.ua.

864

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї