uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

ПОДАТКОВІ ТА ТРУДОВІ ПЕРЕВІРКИ З 1 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

Нагадуємо, що з 01 липня 2021 року розпочинають перевірки щодо постановки нерезидентів, що діють через свої представництва, на облік у податкових органах.

  • Об’єкти перевірок: іноземні представництва (як постійні, так і некомерційні), які були зобов’язані зареєструвати материнську компанію в податкових органах до 19 травня 2021 року.
  • Вид перевірки: камеральні, документальні та фактичні.
  • Можливі санкції: штраф у розмірі 100 тис. гривень, адміністративний арешт майна нерезидента (представництва), а також донарахування зобов’язань зі сплати податку на прибуток (у разі виявлення ознак постійного представництва у некомерційного).

Крім цього, нещодавно Держпраці повідомила, що з 01 липня 2021 року розпочне інспектування стосовно незадекларованих працівників разом з податківцями.

  • Об’єкти перевірок: роботодавці, що мають значну кількість договорів про надання послуг / виконання робіт з фізичними особами.
  • Умови проведення перевірки: будь-який роботодавець в будь-який час з правом доступу інспектора до приміщень, службових документів та отримання пояснень від працівників.
  • Можливі санкції: попередження (для платників єдиного податку 1-3 груп) або штраф від 60 тис. до 180 тис. гривень за кожного незадекларованого працівника, а також 96 тис. гривень за недопуск інспектора до перевірки.

Юридична фірма “Правовий Альянс” готова допомогти попередити негативні наслідки шляхом оцінки ризиків та наданні рекомендацій щодо їх мінімізації. Досвід та кваліфікація нашої команди також дозволяє надавати належну підтримку під час проведення відповідних перевірок та оскарженні їх результатів.

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію стосовно зазначених перевірок, будь ласка, звертайтеся до Віталія Савчука, радника та адвоката Компанії “Правовий Альянс” за наступними реквізитами: +380 95 285 24 62 або savchuk@l-a.com.ua.

2305

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї