uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Партнери Правового Альянсу рекомендовані виданням WWL Life Sciences 2022

Керуючий партнер Дмитро Алешко і партнер Ілля Костін визнані серед провідних юристів світу у галузі life sciences за результатами незалежного дослідження ринку юридичних послуг Who's Who Legal: Life Sciences 2022. Дмитра Алешка рекомендовано у сфері регуляторики, Іллю Костіна – регуляторики і патентних спорів.

WWL: Life Sciences здійснює всебічний аналіз провідних юристів у всьому світі, які в даний час займаються складними патентними судовими процесами, а також регуляторними та транзакційними питаннями для топових клієнтів у секторі life sciences.

Визнання таким глобальним виданням підтверджує експертизу і високий рівень надання юридичних послуг клієнтам Правового Альянсу.

2270

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї