uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Мінюст прибрав обмеження щодо мінімальної вартості послуг приватних нотаріусів

Міністерство юстиції України, своїм Наказом від 24.06.2019 № 1923/5 внесло зміни в Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України та підтримало ініціативу Президента України з дерегуляції діяльності приватних нотаріусів. Про це ми повідомляли раніше у новині Указ Президента щодо діяльності нотаріусів. Це дозволило прибрати обмеження щодо мінімальної вартості послуг приватних нотаріусів.

Це означає, що якщо раніше вартість послуг приватних нотаріусів не могла бути нижчою від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії, то з дня вступу в дію вищевказаного Наказу приватні нотаріуси визначають вартість своїх послуг за домовленістю із клієнтом.

296

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї