uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

LMG Life Sciences EMEA 2022: Правовий Альянс серед провідних юрфірм регіону

12 травня у Лондоні визначено переможців LMG Life Sciences Awards EMEA 2022. Це дослідження, яке має на меті відзначити складну та інноваційну роботу, виконану в секторі наук про життя (life sciences) в різних юридичних практиках та категоріях.


Партнера Іллю Костіна названо Юристом року 2022 White Collar Crime Lawyer of the Year. Нагорода "Юрист року" базується, насамперед, на особистому професійному внеску юриста та його участі у важливих справах. Ця нагорода враховує адвокатську майстерність, вплив на результати та лідерство думок протягом досліджуваного періоду.

Дослідження також визнало високу юридичну експертизу, рівень надання послуг та професійні успіхи партнерів Правового Альянсу, яких номіновано в окремих практиках:

  • Керуючий партнер Дмитро АлешкоCorporate Lawyer of the Year
  • Партнер Олексій Бежевець Corporate Lawyer of the Year
  • Партнер Андрій ГорбатенкоCompetition & Antitrust Lawyer of the Year

ЮФ "Правовий Альянс" відзначений і номінований серед провідних юридичних фірм у категоріях:

  • Eastern Europe Firm of the Year
  • White Collar Crime Firm of the Year

У цьому рейтингу Правовий Альянс визнаний поруч із всесвітньо відомими провідними юридичними фірмами, що говорить про професійну кмітливість та унікальні проекти, над якими працювала команда юристів.

1323

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї