uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Legal 500 EMEA 2021 – нові досягнення Правового Альянсу

Правовий Альянс відзначений серед провідних юридичних фірм України в 7-и юридичних практиках за результатами опублікованого міжнародного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2021*: конкурентне, корпоративне, трудове, податкове, кримінальне право, інтелектуальна власність та вирішення спорів.Зокрема, Юридична фірма "Правовий Альянс" та юристи були відзначені наступним чином:

Корпоративне і комерційне право, злиття та поглинання. Правовий Альянс, який "протягом 25 років супроводжує найбільші транснаціональні фармацевтичні компанії, що працюють в Україні, реалізуючи проекти з реєстрації дочірніх підприємств, реструктуризації та ліквідації" визнаний серед лідерів практики. Партнери Дмитро Алешко та Олексій Бежевець відзначені за експертизу та участь у великих проектах у сфері регуляторики та комерційної діяльності компаній.

Конкурентне право. Позитивні відгуки клієнтів одержано у питаннях дотримання конкурентного законодавства, отримання дозволів на здійснення окремих видів діяльності у фармацевтичному секторі, а також фахову допомогу у розслідуваннях Антимонопольного комітету України. Клієнти, зокрема, відмічають, що Правовий Альянс має унікальний галузевий досвід, надає цінні й практичні консультації та ефективні послуги за найвищими стандартами", а професійні та оперативні дії юристів дозволяють запобігти додаткових фінансових втрат. Партнер Андрій Горбатенко "керує командою юристів з високоякісною експертизою, фокусується на бажаних результатах".

Вирішення спорів. Правовий Альянс відмічено за "високий рівень кваліфікації та зосередженість на швидкому та ефективному вирішенні спорів". Фірма фокусується на судових спорах у фармацевтичній галузі та секторі охорони здоров'я, супроводжує кримінальні, цивільні, комерційні, адміністративні та трудові справи. Керівник практики партнер Ілля Костін та радник Віталій Савчук забезпечують "глибокий аналіз законодавства та судової практики". За словами клієнта, “команда рекомендує найбільш влучний спосіб досягнення цілей”.

Трудове право. Зазначається, що “ефективна та дієва команда” Правового Альянсу співпрацює з багатьма транснаціональними фармацевтичними компаніями в Україні, допомагає у підготовці трудових контрактів і договорів, розробці внутрішніх трудових політик, отриманні дозволів на працевлаштування нерезидентів, питаннях щодо трудових відносин, звільнень та відповідальності роботодавців. Крім того, команда має досвід вирішення складних питань, пов’язаних із аутсорсинговими угодами, а також у трудових спорах. Керівник практики Ілля Костін "демонструє клієнтоорієнтований підхід і забезпечує високоефективну та дієву юридичну підтримку у складних справах".

Інтелектуальна власність. Правовий Альянс названий "нішевим експертом в галузі охорони здоров'я та фармацевтики, що відображається у чіткій стратегії пропонованих рішень". Юридична робота фірми охоплює реєстрацію винаходів та корисних моделей, торгових марок та доменних імен, промислових зразків, авторських прав та комерційної таємниці, а також інші послуги, включаючи аудит ІВ та судові розгляди. Серед провідних фахівців практики визначають партнера Іллю Костіна, який є одночасно адвокатом та патентним повіреним, та радника Віталія Савчука, які "демонструють глибоке розуміння бізнес-процесів та потреб, допомагають захистити портфель ІВ".

Податки й митниця. Рейтинг вперше відзначив досягнення Правового Альянсу у податковій практиці завдяки цікавим справам, здійсненню юридичного аудиту, судового захисту та консультування провідних міжнародних фармацевтичних компаній в Україні. "Практичні та вчасні поради та далекоглядна юридична консультація з питань оподаткування", – так один з клієнтів відгукується про партнера Олексія Бежевця та радника Віталія Савчука у податковій практиці, яка відрізняється "глибокими знаннями, відповідальністю та клієнтоорієнтованим підходом".

Кримінальне право. Правовий Альянс поважають за "особливу увагу до прав людини та спроби реалізувати новий позитивний юридичний досвід". Також дослідження відмічає, що адвокати, в основному, спеціалізуються на судових спорах, де представляють інтереси компаній та приватних осіб, вирішують питання зняття арешту з майна та рахунків та здійснюють підготовку посадових осіб до обшуків і допитів. Відмічено партнера Іллю Костіна та асоційованого партнера Тараса Безпалого як керівників практики. "На мою думку, результати роботи цієї команди залежать від мультидисциплінарного підходу, взаємозамінності, використанні сучасних засобів комунікації та швидкого реагування в будь-яких обставинах", – коментує клієнт.


* Щорічний і один з найавторитетніших міжнародних рейтингів The Legal 500 базується на відгуках клієнтів та якісній оцінці роботи, що провадиться юридичною фірмою протягом попередніх 12 місяців, досвіду та експертизи команди, спеціалізації та додаткових послуг.

10195

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї