uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Досвід нового процесуального законодавства від Правового Альянсу

11 вересня Юридичною компанією "Правовий Альянс" було проведено вебінар "Досвід нового процесуального законодавства". У вебінарі взяли участь керівники юридичних департаментів, юристи українських та міжнародних компаній.

Експертом виступила асоційований партнер "Правового Альянсу" Наталія Лавренова. Наталія поділилась практичними аспектами доступу до судової системи, а саме питаннями оскарження рішень суду, підсудності і судового збору в деяких категоріях справ.

В ході вебінару були розглянуті такі питання, як правомірне і неправомірне користування чужими грошима, період нарахування відсотків по кредиту та початок застосування санкцій, визнання недійсним правочину, вчиненого виконавчим органом юридичної особи з перевищенням повноважень, волевиявлення співробітника як умову припинення трудового договору, особливості задоволення вимог кредитора, забезпечених заставним майном, а також вибір способу судового захисту прав інтелектуальної власності на лікарський засіб.

Асоційований партнер ЮК "Правовий Альянс" і модератор вебінару Наталія Лавренова підкреслила: "Серед численних новел судової реформи важливе місце відведено забезпеченню єдності судової практики, а саме розгляду справ у складі палати, об'єднаної палати касаційного суду або Великої Палати Верховного Суду. Сьогоднішню зустріч ми присвятили судовій практиці у деяких категоріях справ і плануємо продовжувати подібні зустрічі".

Зв’язатись зі спікером: асоційований партнер Наталія Лавренова, lavrenova@l-a.com.ua.

1206

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї