uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Дослідженням лідерів ринку 2021 підтверджено топові позиції Правового Альянсу

За результатами опублікованого рейтингового дослідження ринку юридичних послуг "Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України 2021"* Правовий Альянс визнаний серед найсильніших.

Правовий Альянс названий лідером практики медичного права / фармацевтики, увійшовши до категорії Top Positions рейтингу.

Глибоку експертизу команди відзначено також у практиках інтелектуальної власності й кримінального права та процесу, які названі серед 10-и провідних практик країни.


* Щорічне дослідження проводиться редакційною командою тижневика "Юридична Газета", яке визначає провідні фірми та практики на основі показників ефективності за низкою репутаційних та фінансових критеріїв.

3454

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї