uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Дмитро Алешко взяв участь у форумі Аптеки Світу - 2019

23-24 травня в Одесі проходить 8-й Міжнародний фармацевтичний форум "Аптеки Світу - 2019", присвячений питанням медичної реформи і регуляторної політики галузі, актуальним підходам в щоденній аптечній діяльності в умовах конкуренції, розвитку аптечного роздробу і роботи виробників, дистриб'юторів і аптек. Форум об'єднує професіоналів фармацевтичного ринку і дозволяє учасникам отримати відповіді на нагальні питання, пов'язані зі змінами ринкової ситуації і умов роботи галузі, а також зав'язати партнерські відносини і обговорити виклики часу з представниками міжнародних фармацевтичних ринків.

У дискусії, присвяченій реформі медицини, останнім регуляторним змінам і їх впливу на аптечний сегмент, прийняв дистанційну участь партнер ЮК "Правовий Альянс" Дмитро Алешко. Зокрема, особливий інтерес викликало обговорення введення в Україні референтного ціноутворення на деякі лікарські засоби з Національного переліку починаючи з 01 липня 2019 року. У міністерствах і відомствах знаходяться на погодженні проекти змін до системи реімбурсації ліків. Такі ініціативи викликають масу питань у суб'єктів ринку, на які відповідали Дмитро Алешко та Олександр Комаріда, директор Директорату фармацевтичної діяльності МОЗ України.

629

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї