uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Андрій Горбатенко виступив спікером у рамках засідання “Труднощі перекладу або проблеми просування продукції в ланцюгу “виробник-дистриб'ютор-рітейл-споживач”

09 жовтня 2018 року в Києві відбулось засідання “Труднощі перекладу або проблеми просування продукції в ланцюгу “виробник-дистриб'ютор-рітейл-споживач”, організатором якого виступив Комітет з фармацевтичного права Асоціації правників України.

Під час засідання партнер ЮК “Правовий Альянс” та співголова Комітету Андрій Горбатеко зробив екскурс в історію проблематики встановлення правил конкурентного ринку, розглянув найбільш проблематичні аспекти, на які звертає увагу регулятор та підкреслив важливість рекомендацій АМКУ, які були надані МОЗ у вересні. Відповідно до зазначених рекомендацій МОЗ має розробити та прийняти нормативно-правовий/і акт/акти, яким/якими буде встановлено чіткі, прозорі, недискримінаційні правила промоції лікарських засобів для всіх учасників фармацевтичних ринків, які, зокрема, мають врегулювати застосування інструментів просування лікарських засобів у всьому ланцюгу продажу.

“За результатами обговорення була надана пропозиція звернутися від асоціації до МОЗ щодо необхідності визначення критеріїв належної проконкурентної поведінки стосовно просування лікарських засобів у ланцюгу продажу, зокрема в аптеках. Застосування таких критеріїв дозволить добросовісним учасникам ринку самостійно підтримувати конкурентне середовище. Крім цього, Комітет готовий до співпраці з МОЗ в якості фахової підтримки щодо розробки вказаного проекту”, - підкреслив Андрій Горбатенко.

Зв'язатись із автором: Андрій Горбатенко, партнер ЮК "Правовий Альянс", gorbatenko@l-a.com.ua.

2083

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї