uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Адвокати Правового Альянсу успішно захистили права Тетяни Думенко у Суді

Учора, 18 липня 2019 року, успішно закінчилося судове засідання у справі Тетяни Думенко, директорки Державного експертного центру МОЗ України. Інтереси під час судового засідання представляв адвокат АО «Правовий Альянс» - Тарас Безпалий. Суддя Печерського районного суду Галина Матійчук відмовила Державному бюро розслідувань у відстороненні пані Тетяни з посади директорки Державного експертного центру МОЗ України.

“Основними аргументами сторони обвинувачення було те, що знаходячись у подальшому на посаді, Думенко Т. зможе знищувати документи, вчиняти тиск на свідків, відмовлятися давати покази по справі. Разом із цим, мною, як захисником пані Тетяни, було звернено увагу суду на те, що жодних доказів щодо ризиків, про які зазначає ГПУ, суду не надано. Версія слідства базується в цілому на припущенні та на доказах, які отримані взагалі в іншому кримінальному провадженні. Окрім цього, під час допиту в якості свідка в.о. МОЗ України пані Уляни Супрун повідомила про те, що МОЗ України знає про ситуацію з орендою, вважає дії Думенко вірними, не вбачає будь-яких порушень з боку керівництва ДЕЦ, та категорично заперечує проти відсторонення пані Думенко Тетяни від займаної посади", - коментує Тарас Безпалий, асоційований партнер, адвокат АО «Правовий Альянс».

Наразі, ми очікуємо повний текст рішення слідчого судді, щоб зрозуміти чим воно аргументовано та очікуємо на розгляд апеляційної скарги з боку ГПУ.

Нагадуємо, що 16 липня цього року до приміщення ДЕЦ в супроводі співробітників СБУ прийшла слідча ДБР, яка повідомила пані Думенко Тетяні про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Суть підозри зведена до того, що ДЕЦ протягом тривалого часу орендував приміщення для розміщення працівників. У подальшому орендар почав вимагати різке збільшення орендної плати із передплатою, що було неможливо для ДЕЦ. У зв’язку із цим Думенко Т. було прийнято рішення про розірвання даних договірних відносин. У подальшому на підставі документів, що мають ознаки підробки, орендар стягнув з ДЕЦ вартість оренди, штрафні санкції. За версією ДБР та ГПУ, Думенко Т. вчинила службову недбалість в тому, що з ДЕЦ стягнуто за рішеннями судів пеню, судовий збір, виконавчий збір.

З усіх питань щодо даної теми прохання звертатися до:
Тарас Безпалий, асоційований партнер, адвокат ЮК "Правовий Альянс", bezpalyy@l-a.com.ua.

2784

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї