uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

7 провідних юристів Правового Альянсу рекомендовані міжнародним рейтинговим агентством Best Lawyers

Сьогодні оголошено результати щорічного міжнародного дослідження The Best Lawyers™ in Ukraine 2022. Методологія дослідження відображає консенсусну думку провідних юристів про професіоналізм колег в певній галузі юридичної практики.


Сім юристів Правового Альянсу отримали високу оцінку своєї роботи 11 практиках і рекомендовані в 12-му виданні The Best Lawyers in Ukraine:

Керуючий партнер Дмитро Алешко отримав визнання Юрист року у практиці life science (медицина), отримавши найвищу загальну оцінку колег як лідер практики в географічному регіоні. Також Дмитро визнаний серед кращих юристів практики корпоративного права та податкового права.

Партнер Олексій Бежевець отримав визнання Юрист року з рекламного права, а також відзначений у практиках life sciences, корпоративного права, інтелектуальної власності та нормативного регулювання.

Партнер Ілля Костін визнаний в числі кращих юристів практик life sciences, охорони здоров’я, арбітражу та медіації, інтелектуальної власності та судових суперечок.

Партнер Андрій Горбатенко отримав визнання у конкурентному / антимонопольному, рекламному праві, а також праві інформаційних технологій та life sciences.

Асоційований партнер Тарас Безпалий відзначений серед провідних юристів у галузі кримінального права.

Радник Олександр Бондар визнаний колегами в практиці life sciences.

Радник Віталій Савчук вперше включений в список провідних юристів у практиці інтелектуальної власності.


Best Lawyers™ – одне з найбільш авторитетних видань, в якому комплексно оцінюється робота юристів у всьому світі. Це єдиний міжнародний довідник, що базується виключно на оцінці колег-експертів, як результат результатів ведення юридичної практики, етики та професіоналізму з перспективою на наступний календарний рік.

8789

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї