uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

135
Наталія Співак, разом з іншими учасниками фармринку, коментує особливості введення спеціального маркування, зокрема системи 2Д-кодування, для упаковок лікарських засобів. Більше в статті від інформагентства "Інтерфакс-Україна".
928
Одним із важливих питань минулого року в сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів за бюджетні кошти стало продовження закупівель із залученням міжнародних організацій на рік
2918
Особливості маркування та введення в обіг дієтичних добавок в Україні — тема вебінару, проведеного 22 серпня 2018 р. юристами юридичної компанії «Правовий Альянс».
1570
Як припинення додаткового випуску в готівковий обіг монет дрібних номіналів — 1, 2, 5 і 25 копійок з 1 липня 2018 р. відобразиться на розрахунках між аптеками та споживачами
3464
Реформа медичної галузі, ініційована Міністерством охорони здоров’я України, в останні місяці є одним з найактуальніших соціальних питань.
2588
З початком 2017 року знову активно ведуться дискусії, в тому числі на рівні Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, щодо доцільності здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів через міжнародні спеціалізовані організації.
4069
​Однією з найбільш гучних подій сфери охорони здоров’я України 2015 р. було запровадження механізму міжнародних закупівель лікарських засобів та медичних виробів через міжнародні спеціалізовані організації.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї