uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1277
Інформація про майно, пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, викликаних військовою агресією РФ, що вноситься до Державного реєстру, має бути підтверджена даними з Держреєстру прав на нерухоме майно. - Вікторія Ганжело, Інтерфакс
851
​Тарас Безпалий, керівник відділу кримінального права української юридичної фірми "Правовий Альянс", розмірковує, як бізнесу стягнути компенсацію за шкоду, заподіяну державою-агресором
1131
Що змінилося із набранням чинності Закону України № 2201-IX від 14.04.2022 року «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану»
1723
Нове законодавство у сфері державної реєстрації та перереєстрації лікарських засобів та їх обігу на період дії воєнного стану в Україні, зміни в податковому законодавстві, дії компаній щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок війни.
853
Нещодавно Міністерство економіки України опублікувало роз'яснення щодо основних питань зі сфери трудових відносин у воєнний час, зокрема і щодо порядку кадрового обліку працівників, які залучені до оборони держави.
3636
З початку військової агресії Росії проти України для бізнесу стало актуальним питання відшкодування збитків, завданих внаслідок військових дій.
1647
Яких змін набуло регулювання земельних відносин на час воєнного стану. ЛІГА:ЗАКОН БІЗНЕС
698
Алгоритм дій для українців, яких примусово вивезли. ЛІГА:ЗАКОН БІЗНЕС
637
Розглядаємо ситуацію, коли компанія з різних причин зазнала кібератаки, та відповімо на питання: що робити в такому випадку, які є способи фіксації протиправних дій, їх наслідків та куди звертатися за допомогою?
1172
Співпраця з державою-агресором є певним способом спонсорування війни, отже держава законодавчо сприяє обмеженню та навіть припиненню будь-якої взаємодії між українським бізнесом та суб'єктами господарювання з Російської Федерації та Республіки Білорусь
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї