ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

2595
Наталія Співак, разом з іншими учасниками фармринку, коментує особливості введення спеціального маркування, зокрема системи 2Д-кодування, для упаковок лікарських засобів. Більше в статті від інформагентства "Інтерфакс-Україна".
2578
05 червня 2011 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів» № 3323-VI від 12.05.2011
7789
Питання організації клінічних випробувань лікарських засобів в Україні на сучасному рівні відноситься до найбільш гострих в контексті реєстрації нових фармацевтичних продуктів.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї