uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

676
Не буде перебільшенням заява, що кожен КНП потребує значних фінансових вкладень для покращення ефективності своєї діяльності: потрібне оновлення застарілого обладнання, у багатьох приміщеннях необхідно провести ремонт (часто – капітальний). В такій ситуації кожен керівник зацікавлений в отриманні додаткових коштів, які можна було б направити на благо закладу охорони здоров’я
2637
Останнім часом реалізація проєктів державно-приватного партнерства (ДПП) користується підвищеним інтересом як зі сторони держави, так і зі сторони приватних інвесторів
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї