uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

282
Христина Сушкевич, юрист ЮК “Правовий Альянс” розповіла читачам ЮРИСТ&ЗАКОН про недобросовісну конкуренцію в контексті ділової репутації та важливість дотримання правил конкуренції усіма учасниками ринкових відносин для здійснення ефективної господарської діяльності.
1412
Юрист & Закон, No17, 2019. Питання захисту прав інтелектуальної власності на об'єкти, створені штучним інтелектом
788
Інтерв’ю підготувала Анна Родюк, редактор «Юридичної Газети», 05.02.2019
752
У епоху розвитку соціальних мереж користувачі не замислюються над тим, до чого у реальному, а не віртуальному, житті може призвести звичайний пост на Facebook або Instagram
2602
Скільки тальку вам треба (для щастя) насправді, якщо у формулі вашого патенту його масова частка дорівнює 1%? Ви точно мали на увазі саме одиницю? Одиниця – це взагалі скільки, на вашу думку? Зможете довести це в суді?
3450
В довгостроковій перспективі пацієнти ризикують спостерігати уповільнення розвитку в галузі, а значить - залишитися без ще якісніших ліків.
3475
Міжнародна норма, набрання чинності якою і є приводом для написання цієї замітки, надала можливість експортувати ліки, вироблені за процедурою примусового ліцензування.
3372
Юристы Правового Альянса рассматривают практики решения доменных споров в Украине и Европе.
2695
Послуги Pro Bono в Україні, на відміну від країн Західної Європи або Сполучених штатів Америки, не можна назвати занадто популярними, а для деяких вітчизняних юридичних компаній це є зовсім незнайомим явищем.
2994
Медичне право, як практична діяльність із захисту постачальників і споживачів медичних послуг, безперечно, є високоінтелектуальною, а тому специфічною галуззю права. І, як слід, галузь ця стає все більш цікавою для честолюбних юристів.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї