uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4002
Юристи Правового Альянсу розробили глобальну політику розміщення рекламних матеріалів щодо лікарських засобів, виробів медичного призначення та косметики в Інтернет для однієї з найбільших аптечних мереж України
10354
АМКУ дійшов висновків, що маркетинговий договір не містить ознак зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку і ознак антиконкурентних узгоджених дій.
8439
Юридична компанія «Правовий Альянс» виступила юридичним радником однієї з провідних фармацевтичних компаній у справі щодо порушення законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції
7854
Юридична компанія «Правовий Альянс» розробила для ряду іноземних фармацевтичних компаній кілька моделей ефективної взаємодії з аптечними мережами.
17942
Юридична компанія «Правовий Альянс» представила інтереси Асоціації представників іноземних фармацевтичних виробників (AIPM Україна).
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї